Dienstregeling Daarlerveen/Den Ham - Nijverdal

 

Plaats en halte Ritnr. 0 1 3 5 7 9
Daarlerveen Station V 7.11 |   9.18   11.18
Den Ham Brink V | | 8.16 | 10.16 |
Den Ham Liefferdinck   | | 8.16 | 10.16 |
Den Ham Driesprong   | | 8.18 | 10.18 |
Daarle 'n Tip   7.16 | 8.23 9.23 10.23 11.23
Marle Handwijzer   7.19 | 8.26 9.26 10.26 11.26
Hellendoorn De Blenke   7.25 | 8.32 9.32 10.32 11.32
Hulsen Collenstaartweg   7.27 | 8.34 9.34 10.34 11.34
Nijverdal Helmkruidlaan   | 7.36 8.36 9.36 10.36 11.36
Nijverdal Polhaarweg   | 7.37 8.37 9.37 10.37 11.37
Nijverdal Ereprijs   | 7.38 8.38 9.38 10.38 11.38
Nijverdal Station (alleen op verzoek)   7.30          
Nijverdal Centrum A | 7.41 8.41 9.41 10.41 11.41

 

 

Plaats en halte 11 13 15 17 19 21 23
Daarlerveen Station   13.18   15.18   17.18  
Den Ham Brink 12.16 | 14.16 | 16.16 | 18.16
Den Ham Liefferdinck 12.16 | 14.16 | 16.16 | 18.16
Den Ham Driesprong 12.18 | 14.18 | 16.18 | 18.18
Daarle 'n Tip 12.23 13.23 14.23 15.23 16.23 17.23 18.23
Marle Handwijzer 12.26 13.26 14.26 15.26 16.26 17.26 18.26
Hellendoorn De Blenke 12.32 13.32 14.32 15.32 16.32 17.32 18.32
Hulsen Collenstaartweg 12.34 13.34 14.34 15.34 16.34 17.34 18.34
Nijverdal Helmkruidlaan 12.36 13.36 14.36 15.36 16.36 17.36 18.36
Nijverdal Polhaarweg 12.37 13.37 14.37 15.37 16.37 17.37 18.37
Nijverdal Ereprijs 12.38 13.38 14.38 15.38 16.38 17.38 18.38
Nijverdal Station (alleen op verzoek)              
Nijverdal Centrum 12.41 13.41 14.41 15.41 16.41 17.41 18.41

 

Niet op zaterdag
De buurtbus rijdt niet op zon- en feestdagen

 

 

 Dienstregeling Nijverdal - Daarlerveen/Den Ham

 

Plaats en halte Ritnr. 2 4 6 8 10 12
Nijverdal Centrum V   7.44 8.44 9.44 10.44 11.44
Nijverdal Station     7.50 8.50 9.50 10.50 11.50
Nijverdal Ereprijs     7.53 8.53 9.53 10.53 11.53
Nijverdal Polhaarweg     7.54 8.54 9.54 10.54 11.54
Nijverdal Helmkruidlaan     7.55 8.55 9.55 10.55 11.55
Hulsen Collenstaartweg     7.57 8.57 9.57 10.57 11.57
Hellendoorn De Blenke     7.59 8.59 9.59 10.59 11.59
Marle Handwijzer     8.05 9.05 10.05 11.05 12.05
Daarle 'n Tip   7.12 8.08 9.08 10.08 11.08 12.08
Den Ham Driesprong   | 8.13 | 10.13 | 12.13
Den Ham Zuivelfabriek   | 8.14 | 10.14 | 12.14
Den Ham Brink A | 8.15 | 10.15 | 12.15
Daarlerveen Kerkstraat   7.16   9.12   11.12  
Daarlerveen Station A 7.17   9.13   11.13  


 

Plaats en halte 14 16 18 20 22 24 26
Nijverdal Centrum 12.44 13.44 14.44 15.44 16.44 17.44 18.44
Nijverdal Station 12.50 13.50 14.50 15.50 16.50 17.50 18.50
Nijverdal Ereprijs 12.53 13.53 14.53 15.53 16.53 17.53 18.53
Nijverdal Polhaarweg 12.54 13.54 14.54 15.54 16.54 17.54 18.54
Nijverdal Helmkruidlaan 12.55 13.55 14.55 15.55 16.55 17.55 18.55
Hulsen Collenstaartweg 12.57 13.57 14.57 15.57 16.57 17.57 18.57
Hellendoorn De Blenke 12.59 13.59 14.59 15.59 16.59 17.59 18.59
Marle Handwijzer 13.05 14.05 15.05 16.05 17.05 18.05 19.05
Daarle 'n Tip 13.08 14.08 15.08 16.08 17.08 18.08 19.08
Den Ham Driesprong | 14.13 | 16.13 | 18.13 |
Den Ham Zuivelfabriek | 14.14 | 16.14 | 18.14 |
Den Ham Brink | 14.15 | 16.15 | 18.15 |
Daarlerveen Kerkstraat 13.12   15.12   17.12   19.12
Daarlerveen Station 13.13   15.13   17.13   19.13

 

Niet op zaterdag
De buurtbus rijdt niet op zon- en feestdagen

 

Download printbare versie van de dienstregeling Nijverdal - Den Ham/Daarlerveen

Download printbare versie van de dienstregeling Den Ham/Daarlerveen - Nijverdal