Actuele info

Lijnen 594 en 597 twee weken niet door Kruidenwijk

 

Van maandag 8 juli t/m vrijdag 19 juli 2019 zijn de G. van der Muelenweg en de Helmkruidlaan afgesloten voor onderhoudswerkzaamheden. Daardoor kunnen de lijnen 594 en 597 de Kruidenwijk twee weken lang niet bereiken.

De buurtbussen rijden vanuit de richting Daarle tot de halte De Blenke in Hellendoorn de normale route. Daar aangekomen keren zij en rijden dan via de Ninaberlaan, de Meester Ponsteenlaan en de Oranjestraat naar station Nijverdal. Op de terugweg rijden zij via dezelfde route naar De Blenke, keren daar en pakken dan de normale route weer op. De aankomst- en vertrektijden bij de haltes blijven hetzelfde.

 

Passagiers buurtbus Haarle tijdelijk via Hellendoorn naar Nijverdal

 

Inwoners van Haarle die regelmatig met de buurtbus van Haarle naar Nijverdal reizen ondervinden veel hinder van maandag 15 juli t/m vrijdag 2 augustus 2019. Dan is de N35 tussen Nijverdal en Mariënheem afgesloten en kan de buurtbus 513 niet rechtstreeks van Haarle naar station Nijverdal rijden.

De buurtbus 513 rijdt in die periode tijdelijk van Haarle naar de Schapenmarkt in Hellendoorn. Daar kunnen de passagiers overstappen op de buurtbussen 594 en 597 die hen naar station Nijverdal brengen. Op de terugweg kunnen ze daar ook weer overstappen op de buurtbus naar Haarle. De wachttijd op de Schapenmarkt bedraagt tussen de 10 en 15 minuten. De overstaptijden worden in de buurtbus vermeld.

 

Verbeterde service voor bewoners Kruidenwijk

 

Bewoners van de Kruidenwijk die tussen acht en half negen met de buurtbus naar station Nijverdal willen, maken geregeld mee dat de bus vol is. Vooral de buurtbus 594 die om 08:36 uur bij de halte Ereprijs aankomt, zit vaak vol. Binnenkort mag u erop rekenen dat u op tijd op het station bent als u een half uurtje eerder van huis gaat.

Want met ingang van maandag 1 juli wordt de route van de buurtbus 597 die rond 8:00 uur door de Kruidenwijk rijdt, aangepast. Deze bus gaat dan van Hulsen eerst naar station Nijverdal, rijdt daarna leeg door de Kruidenwijk en gaat dan nog een keer terug naar het station. Daardoor kan de buurtbus meer passagiers uit de Kruidenwijk op tijd naar het station brengen. De aangepaste dienstregeling wordt binnenkort vermeld in de bus en op de website www.buurtbushellendoorn.nl

 

Actuele reisinformatie

Er zijn momenteel geen stremmingen.

Oude en geplande verstoringen

Syntus, Bus, Buurtbus, Stadsbus, Twents

Van 28 mei 2019 (01:43) tot 28 mei 2019 (05:31).

Lijn(en): Bus 51 Beide richtingen;Bus 53 Beide richtingen;Bus 59 Beide richtingen;Bus 60 Beide richtingen;Bus 61 Beide richtingen;Bus 62 Beide richtingen;Bus 64 Beide richtingen;Bus 66 Beide richtingen;Bus 80 Beide richtingen;Bus 81 Beide richtingen;Bus 83 Beide richtingen;Bus 95 Beide richtingen;Bus 96 Beide richtingen;Bus 97 Beide richtingen;Buurtbus 505 Beide richtingen;Buurtbus 506 Beide richtingen;Buurtbus 508 Beide richtingen;Buurtbus 513 Beide richtingen;Buurtbus 525 Beide richtingen;Buurtbus 530 Beide richtingen;Buurtbus 531 Beide richtingen;Buurtbus 532 Beide richtingen;Buurtbus 591 Beide richtingen;Buurtbus 592 Beide richtingen;Buurtbus 593 Beide richtingen;Buurtbus 594 Beide richtingen;Buurtbus 595 Beide richtingen;Buurtbus 596 Beide richtingen;Buurtbus 597 Beide richtingen;Buurtbus 599 Beide richtingen;Bus 601 Beide richtingen;Bus 602 Beide richtingen;Bus 604 Beide richtingen;Bus 605 Beide richtingen;Bus 680 Beide richtingen;Bus 681 Beide richtingen;Stadsbus 1 Beide richtingen;Stadsbus 2 Beide richtingen;Stadsbus 3 Beide richtingen;Stadsbus 4 Beide richtingen;Stadsbus 5 Beide richtingen;Stadsbus 6 Beide richtingen;Bus 7 Beide richtingen;Bus 8 Beide richtingen;Bus 9 Beide richtingen;Twents 801 Beide richtingen;Twents 802 Beide richtingen;Twents 803 Beide richtingen;Stadsbus 10 Beide richtingen;Stadsbus 11 Beide richtingen;Stadsbus 12 Beide richtingen;Stadsbus 13 Beide richtingen;Bus 16 Beide richtingen;Stadsbus 21 Beide richtingen;Stadsbus 22 Beide richtingen;Bus 23 Beide richtingen;Stadsbus 24 Beide richtingen;Stadsbus 26 Beide richtingen
Reden: Ongedefinieerd

Reisplanner

Waar ik ben. plus Voeg 'Via' toe 5 minuten extra overstaptijd bus trein tram metro veerboot lopen

De website van Buurtbus Hellendoorn kunt u als knop toevoegen aan het beginscherm van uw telefoon.
Uitleg voor gebruik op iPhone PDF en op Android PDF

Dienstregeling

De Buurtbus Hellendoorn onderhoudt het vervoer met drie lijnen: 513, 594 en 597. Onder de gekleurde knoppen hieronder vindt u de dienstregeling en, via Google Maps, de route met halteplaatsen en de overstapmogelijkheden op de treinen van Blauwnet.

Informatie per lijn:

Lijn 513: Nijverdal – Haarle – Raalte v.v.

513 Nijverdal - Haarle - Raalte, ma-vr

Dienstregeling voor ma t/m vr.
Halte 1357911131517
Nijverdal, Station7.188.4810.1811.4813.1814.4816.1817.4819.18
Nijverdal Spoelerstraa7.208.5010.2011.5013.2014.5016.2017.5019.20
Nijverdal, Gemeentehui7.218.5110.2111.5113.2114.5116.2117.5119.21
Nijverdal, Molenweg7.218.5110.2111.5113.2114.5116.2117.5119.21
Nijverdal, Buitencentrum7.238.5310.2311.5313.2314.5316.2317.5319.23
Haarle, Molenweg7.288.5810.2811.5813.2814.5816.2817.5819.28
Haarle, 't Kruuspunt7.309.0010.3012.0013.3015.0016.3018.0019.30
Haarle, Stationsweg7.329.0210.3212.0213.3215.0216.3218.02 
Marienheem, N'dalseweg|9.0710.3712.0713.3715.0716.3718.07 
Raalte, Pauluskerk7.449.1410.4412.1413.4415.1416.4418.14 
Raalte, Westdorplaan7.459.1510.4512.1513.4515.1516.4518.15 
Raalte, Postkantoor7.459.1510.4512.1513.4515.1516.4518.15 
Raalte, Kruisstraat7.469.1610.4612.1613.4615.1616.4618.16 
Raalte, Station7.509.2010.5012.2013.5015.2016.5018.20 

513 Raalte - Haarle - Nijverdal, ma-vr

Dienstregeling voor ma t/m vr.
Halte 0246810121416
Raalte, Station 7.589.2810.5812.2813.5815.2816.5818.28
Raalte, Zwolsestraat 8.009.3011.0012.3014.0015.3017.0018.30
Raalte, Station (aankomst) 8.029.3211.0212.3214.0215.3217.0218.32
Raalte, Station (vertrek) 8.109.4011.1012.4014.1015.4017.1018.40
Raalte, Merel 8.129.4211.1212.4214.1215.4217.1218.42
Marienheem, N'dalseweg 8.159.4511.1512.4514.1515.4517.1518.45
Haarle, Stationsweg 8.209.5011.2012.5014.2015.5017.2018.50
Haarle, 't Kruuspunt6.588.259.5511.2512.5514.2515.5517.2518.55
Haarle, Molenweg7.008.279.5711.2712.5714.2715.5717.2718.57
Nijverdal, Buitencentrum|8.339.0311.3312.0314.3315.0317.3318.03
Nijverdal, Molenweg|8.3510.0511.3513.0514.3516.0517.3519.05
Nijverdal, Gemeentehui|8.3510.0511.3513.0514.3516.0517.3519.05
Nijverdal, Spoelerstra 8.3610.0611.3613.0614.3616.0617.3619.06
Nijverdal, Station7.108.4010.1011.4013.1014.4016.1017.4019.10

Route lijn 513 (Google map)

Lijn 594: Daarlerveen / Den Ham – Nijverdal

594 Daarlerveen / Den Ham - Nijverdal, ma-vr

Dienstregeling voor ma t/m vr.
Halte 01357911131517192123
Daarlerveen Station7.09  9.15 11.15 13.15 15.15 17.15 
Den Ham Brink| 8.14|10.14|12.14|14.14|16.14|18.14
Den Ham Driesprong| 8.15|10.14|12.14|14.14|16.14|18.14
Daarle 'n Tip7.14 8.209.2010.2011.2012.2013.2014.2015.2016.2017.2018.20
Marle Handwijzer7.17 8.239.2310.2311.2312.2313.2314.2315.2316.2317.2318.23
Hellendoorn Schuilenbu7.22 8.289.2810.2811.2812.2813.2814.2815.2816.2817.2818.28
Hellendoorn Schapenmar7.23 8.299.2910.2911.2912.2913.2914.2915.2916.2917.2918.29
Hellendoorn Reggeweg7.25 8.319.3110.3111.3112.3113.3114.3115.3116.3117.3118.31
Hellendoorn De Blenke7.26 8.329.3210.3211.3212.3213.3214.3215.3216.3217.3218.32
Hulsen Collenstaartweg7.27 8.339.3310.3311.3312.3313.3314.3315.3316.3317.3318.33
Nijverdal Helmkruidlaa 7.348.349.3410.3411.3412.3413.3414.3415.3416.3417.3418.34
Nijverdal Polhaarweg 7.358.359.3510.3511.3512.3513.3514.3515.3516.3517.3518.35
Nijverdal Ereprijs 7.368.369.3610.3611.3612.3613.3614.3615.3616.3617.3618.36
Nijverdal Station7.307.408.409.4010.4011.4012.4013.4014.4015.4016.4017.4018.40

594 Daarlerveen / Den Ham - Nijverdal, zaterdag

Dienstregeling voor zaterdagen.
Halte -13579135
Daarlerveen Station 9.15 11.15 13.15 15.15 
Den Ham Brink |10.14|12.14|14.14|16.14
Den Ham Driesprong |10.14|12.14|14.14|16.14
Daarle 'n Tip 9.2010.2011.2012.2013.2014.2015.2016.20
Marle Handwijzer 9.2310.2311.2312.2313.2314.2315.2316.23
Hellendoorn Schuilenbu 9.2810.2811.2812.2813.2814.2815.2816.28
Hellendoorn, Schapenma 9.2910.2911.2912.2913.2914.2915.2916.29
Hellendoorn Reggeweg 9.3110.3111.3112.3113.3114.3115.3116.31
Hellendoorn, De Blenke 9.3210.3211.3212.3213,3214.3215.3216.32
Hulsen Collenstaartweg 9.3310.3311.3312.3313.3314.3315.3316.33
Nijverdal Helmkruidlaan 9.3410.3411.3412.3413.3414.3415.3416.34
Nijverdal Polhaarweg 9.3510.3511.3512.3513.3514.3515.3516.35
Nijverdal Ereprijs 9.3610.3611.3612.3613.3614.3615.3616.36
Nijverdal Station  9.4010.4011.4012.4013.4014.5015.4016.40

594 Nijverdal - Daarlerveen / Den Ham, ma-vr

Dienstregeling voor ma-vr.
Halte 2468101214161820222426
Hellendoorn, Schuilenb 7.598.599.5910.5911.5912.5913.5914.5915.5916.5917.5918.59
Nijverdal Station 7.468.469.4610.4611.4612.4613.4614.4615.4616.4617.4618.46
Nijverdal Ereprijs 7.498.499.4910.4911.4912.4913.4914.4915.4916.4917.4918.49
Nijverdal Polhaarweg 7.508.509.5010.5011.5012.5013.5014.5015.5016.5017.5018.50
Nijverdal Helmkruidlaan 7.518.519.5110.5111.5112.5113.5114.5115.5116.5117.5118.51
Hulsen Collenstaartweg 7.538.539.5310.5311.5312.5313.5314.5315.5316.5317.5318.53
Hellendoorn De Blenke 7.558.559.5510.5511.5512.5513.5514.5515.5516.5517.5518.55
Hellendoorn, Reggeweg 7.568.569.5610.5611.5612.5613.5614.5615.5616.5617.5618.56
Hellendoorn, Schapenma|7.588.589.5810.5811.5812.5813.5814.5815.5816.5817.5818.58
Marle Handwijzer 8.049.0410.0411.0412.0413.0414.0415.0416.0417.0418.0419.04
Daarle 'n Tip7.048.079.0710.0711.0712.0713.0714.0715.0716.0717.0718.0719.07
Den Ham Driesprong|8.12|10.12|12.12|14.12|16.12|18.12|
Den Ham Brink|8.13|10.13|12.13|14.13|16.13|18.13|
Daarlerveen Kerkstraat7.08 9.11 11.11 13.11 15.11 17.11 19.11
Daarlerveen Station7.09 9.12 11.12 13.12 15.12 17.12 19.12

594 Nijverdal - Daarlerveen / Den Ham, zaterdag

Dienstregeling voor zaterdagen.
Halte 24681012141618
Nijverdal Station 9.4610.4611.4612.4613.4614.4615.4616.46
Nijverdal Ereprijs 9.4910.4911.4912.4913.4914.4915.4916.49
Nijverdal Polhaarweg 9.5010.5011.5012.5013.5014.5015.5016.50
Nijverdal Helmkruidlaan 9.5110.5111.5112.5113.5114.5115.5116.51
Hulsen Collenstaartweg 9.5310.5311.5312.5313.5314.5315.5316.53
Hellendoorn De Blenke 9.5510.5511.5512.5513.5514.5515.5516.55
Hellendoorn, Reggeweg 9.5610.5611.5612.5613.5614.5615.5616.56
Hellendoorn, Schapenma|9.5810.5811.5812.5813.5814.5815.5816.58
Marle Handwijzer 10.0411.0412.0413.0414.0415.0416.0417.04
Hellendoorn, Schuilenb 9.5910.5911.5912.5913.5914.5915.5916.59
Daarle 'n Tip9.0710.0711.0712.0713.0714.0715.0716.0717.07
Den Ham Driesprong|10.12|12.12|14.12|16.12|
Den Ham Brink|10.13|12.13|14.13|16.13|
Daarlerveen Kerkstraat9.11 11.11 13.11 15.11 17.11
Daarlerveen Station9.12 11.12 13.12 15.12 17.12

Route lijn 594 (Google map)

Lijn 597: Krönnenzommer – Hellendoorn – Nijverdal

597 Krönnenzommer - Hellendoorn - Nijverdal, ma-vr

Dienstregeling voor ma t/m vr.
Halte -------ab-ba----
H'doorn Krönnenzommer 7.46 8.529.5210.5211.5212.4812.5213.5214.4814.5215.5216.5217.5218.52
Hellendoorn Looweg 7.48 8.549.5410.5411.5412.5012.5413.5414.5014.5415.5416.5417.5418.54
H'drn Schuilenburgerweg6.587.52 8.589.5810.5811.5812.5412.5813.5814.5414.5815.5816.5817.5818.58
H'doorn Schapenmarkt6.597.53 8.599.5910.5911.5912.5512.5913.5914.5514.5915.5916.5917.5918.59
H'drn H'doornsebergweg|| ||||12.57||14.57|||||
Hellendoorn Reggeweg7.017.55 9.0110.0111.0112.0113.0113.0114.0115.0115.0116.0117.0118.0119.01
Hellendoorn De Blenke7.027.56 9.0210.0211.0212.0213.0213.0214.0215.0215.0216.0217.0218.0219.02
Hulsen Collenstaartweg7.037.57 9.0310.0311.0312.0313.0313.0314.0315.0315.0316.0317.0318.0319.03
Nijverdal Helmkruidlaan7.04|8.049.0410.0411.0412.0413.0413.0414.0415.0415.0416.0417.0418.0419.04
Nijverdal Polhaarweg7.05|8.059.0510.0511.0512.0513.0513.0514.0515.0515.0516.0517.0518.0519.05
Nijverdal Ereprijs7.06|8.069.0610.0611.0612.0613.0613.0614.0615.0615.0616.0617.0618.0619.06
Nijverdal Station7.108.008.109.1010.1011.1012.1013.1013.1014.1015.1015.1016.1017.1018.1019.10
Nijverdal Centrum7.12 8.129.1210.1211.1212.1213.1213.1214.1215.1215.1216.1217.1218.1219.12

597 Krönnenzommer - Hellendoorn - Nijverdal, zaterdag

Dienstregeling voor zaterdagen.
Halte ---------
H'doorn Krönnenzommer8.529.52 10.5211.5212.5213.5214.5215.52
Hellendoorn Looweg8.549.54 10.5411.5412.5413.5414.5415.54
H'drn Schuilenburgerweg8.589.58 10.5811.5812.5813.5814.5815.58
H'doorn Schapenmarkt8.599.59 10.5911.5912.5913.5914.5915.59
Hellendoorn Reggeweg9.0110.01 11.0112.0113.0114.0115.0116.01
Hellendoorn De Blenke9.0210.02 11.0212.0213.0214.0215.0216.02
Hulsen Collenstaartweg9.0310.03 11.0312.0313.0314.0315.0316.03
Nijverdal Helmkruidlaan9.0410.04 11.0412.0413.0414.0415.0416.04
Nijverdal Polhaarweg9.0510.05 11.0512.0513.0514.0515.0516.05
Nijverdal Ereprijs9.0610.06 11.0612.0613.0614.0615.0616.06
Nijverdal Station9.1010.10 11.1012.1013.1014.1015.1016.10
Nijverdal Centrum9.1210.12 11.1212.1213.1214.1215.1216.12

597 Nijverdal - Hellendoorn - Krönnenzommer, ma-vr

Dienstregeling voor ma t/m vr.
Halte -------------
Nijverdal Centrum7.148.14 9.1410.1411.1412.1413.1414.1415.1416.1417.1418.14
Nijverdal Station7.208.20 9.2010.2011.2012.2013.2014.2015.2016.2017.2018.20
Nijverdal Ereprijs7.238.23 9.2310.2311.2312.2313.2314.2315.2316.2317.2318.23
Nijverdal Polhaarweg7.248.24 9.2410.2411.2412.2413.2414.2415.2416.2417.2418.24
Nijverdal Helmkruidlaan7.258.25 9.2510.2511.2512.2513.2514.2515.2516.2517.2518.25
Hulsen Collenstaartweg7.278.27 9.2710.2711.2712.2713.2714.2715.2716.2717.2718.27
Hellendoorn De Blenke7.298.29 9.2910.2911.2912.2913.2914.2915.2916.2917.2918.29
Hellendoorn Reggeweg7.308.30 9.3010.3011.3012.3013.3014.3015.3016.3017.3018.30
H'drn H'doornsebergweg|8.34 ||||||||||
H'doorn Schapenmarkt7.328.36 9.3210.3211.3212.3213.3214.3215.3216.3217.3218.32
H'drn Schuilenburgerweg7.338.37 9.3310.3311.3312.3313.3314.3315.3316.3317.3318.33
Hellendoorn Looweg7.378.41 9.3710.3711.3712.3713.3714.3715.3716.3717.3718.37
H'doorn Krönnenzommer7.398.43 9.3910.3911.3912.3913.3914.3915.3916.3917.3918.39

597 Nijverdal - Hellendoorn - Krönnenzommer, zaterdag

Dienstregeling voor zaterdagen.
Halte ---------
Nijverdal Centrum9.1410.14 11.1412.1413.1414.1415.1416.14
Nijverdal Station9.2010.20 11.2012.2013.2014.2015.2016.20
Nijverdal Ereprijs9.2310.23 11.2312.2313.2314.2315.2316.23
Nijverdal Polhaarweg9.2410.24 11.2412.2413.2414.2415.2416.24
Nijverdal Helmkruidlaan9.2510.25 11.2512.2513.2514.2515.2516.25
Hulsen Collenstaartweg9.2710.27 11.2712.2713.2714.2715.2716.27
Hellendoorn De Blenke9.2910.29 11.2912.2913.2914.2915.2916.29
Hellendoorn Reggeweg9.3010.30 11.3012.3013.3014.3015.3016.30
H'doorn Schapenmarkt9.3210.32 11.3212.3213.3214.3215.3216.32
H'drn Schuilenburgerweg9.3310.33 11.3312.3313.3314.3315.3316.33
Hellendoorn Looweg9.3710.37 11.3712.3713.3714.3715.3716.37
H'doorn Krönnenzommer9.3910.39 11.3912.3913.3914.3915.3916.39

Route lijn 597 (Google map)

Tarieven

Een rit met de buurtbus kost € 2,- ongeacht de lengte van de rit en duur van de reis. Bij het verlaten van de buurtbus vervalt de geldigheid van uw vervoerbewijs. Stapt u over op een andere lijndienst dan moet u een nieuw vervoerbewijs kopen. U kunt alleen nog pinnen.
 
Ook OV-chipkaart en OV-jaarkaart zijn geldig in de buurtbus. Met deze laatste kunt u onbeperkt reizen. Kijk voor meer informatie op www.ov-chipkaart.nl

buurtbus Hellendoorn tarieven

Toerist info

Pieterpad in Hellendoorn

 

Toeristische websites:
VVV Hellendoorn, Puur Twenterand, Gastvrij Salland.
Op de kaart interessante en gezellige plekken langs de routes:

Buurtbus

De Buurtbus Hellendoorn rijdt sinds september 1980. Dat is de buurtbus van Nijverdal naar Daarlerveen of Den Ham, lijn 594. In de beginjaren werden er ongeveer 10- tot 12.000 reizigers vervoerd.In de jaren 90 groeide het reizigersaantal door naar 24.000. Dat was te veel voor een gewone buurtbus. Daarom werd in 1999 de route gewijzigd, waarna het aantal reizigers daalde tot 14.000. Dat is sindsdien stabiel gebleven.

Buurtbus Hellendoorn
De verdere verschraling van het openbaar vervoer leidde in het gebied rond Haarle in 2013 tot een tweejarige proef tot een buurtbus tussen Nijverdal en Raalte. De proef was succesvol en sindsdien is lijn 513 een feit. De lijn vervoert ca. 11.000 reizigers per jaar.

 

Door opheffing van de reguliere lijndienst van Nijverdal naar Hellendoorn ontstond ook in het dorp Hellendoorn een behoefte aan een buurtbus. Dat leidde in maart 2018 tot de start van lijn 597. Deze lijn rijdt van Nijverdal, via Hellendoorn naar Krönnenzommer en vervoert ca. 14.000 reizigers per jaar.

 

In 2002 is de Buurtbusvereniging Hellendoorn opgericht. De vereniging heeft een bestuur dat is samengesteld uit vertegenwoordigers van kernen Hulsen, Daarle, Daarlerveen, Marle en Haarle. Daarnaast zitten er twee chauffeurs in het bestuur en een vertegenwoordiger van de gemeente Hellendoorn.

 

De buurtbusvereniging verwerkt de persoonsgegevens van haar vrijwilligers en die van mensen die contact met de vereniging opnemen. In het kader van de nieuwe Europese wetgeving persoonsgegevens is er een privacyverklaring opgesteld zodat voor iedereen zichtbaar is hoe wij de gegevens gebruiken. De buurtbusvereniging verwerkt geen gegevens van passagiers van de buurtbus. De Privacyverklaring Buurtbus Hellendoorn is te lezen in dit DOCUMENT

Chauffeurs

Chauffeur op de buurtbus kunt u worden als u nog geen 74 jaar bent (u mag tot en met uw 74ste jaar rijden) en in bezit van een geldig rijbewijs B, Een nieuwe chauffeur wordt medisch gekeurd en dient een rijtest te doen voordat hij/zij kan beginnen.
 
Buurtbus Hellendoorn vrijwilliger schauffeur 
Informatie per lijn:

Chauffeur worden op lijn 513

Lijn 513 rijdt op maandag tot en met vrijdag in vier diensten:

 

Dienst 1: van 7.00 uur tot 10.30 uur

Dienst 2: van 10.30 uur tot 13.30 uur

Dienst 3: van 13.30 uur tot 16.30 uur

Dienst 4: van 16.30 uur tot 19.30 uur

 

Op zaterdag rijdt lijn 513 niet.

 

Wil u meer informatie of wilt u zich aanmelden, dan kunt u terecht bij Jan Cents, telefoonnummer 06 - 434 131 97 of jmcents@hotmail.com

Chauffeur worden op lijn 594

Lijn 594 rijdt in meerdere diensten:

 

Op maandag tot en met vrijdag:

Dienst 1: van 7.00 tot 11.00 uur

Dienst 2: van 11.00 tot 15.00 uur

Dienst 3: van 15.00 tot 19.00 uur


Op zaterdag:                

Dienst 1: van 9.00 tot 13.00 uur

Dienst 2: van 13.00 tot 17.00 uur

 

Voor meer informatie of als u zich wilt aanmelden, dan kunt u terecht bij Gerrit Hutterd, telefoonnummer 06 - 243 806 25 of g.hutterd@gmail.com.

 

Chauffeur worden op lijn 597

Lijn 597 rijdt in meerdere diensten.

 

Van maandag tot en met vrijdag:

Dienst 1: van 6.45 tot 10.00 uur

Dienst 2: van 10.00 uur tot 13.00 uur

Dienst 3: van 13.00 tot 16.00 uur

Dienst 4: van 16.00 uur tot 19.30 uur

 

Op zaterdag: 

Dienst 1: van 8.45 uur tot 12.00 uur

Dienst 2: van 12.00 uur tot 15.00 uur

Dienst 3: van 15.00 uur tot 18.00 uur

 

Wilt u meer informatie of wilt u zich aanmelden, dan kunt u terecht bij Jan Karmerood, telefoonnummer 06 - 102 535 20 of jjhkarmerood@kpnmail.nl.

Contact

U kunt contact met ons opnemen:






x 1 2